Firmlaw.eu


                      Firma prawnicza

 

O firmie

Świadczone usługi przez naszą kancelarię można podzielić na trzy grupy:

1. Doradzanie klientom w różnych dziedzinach praw

Udzielenie klientowi fachowej konsultacji w różnych dziedzinach prawa jest podstawowym priorytetem działalności kancelarii. Dążymy, aby nasi klienci nie martwili się o to, kto mógłby udzielić informację w ważnych kwestiach prawnych. Nasi klienci wiedzą, że prawnicy kancelarii adwokackiej zawsze są gotowi udzielić poradę prawną na każde pytanie.

2. Reprezentacja w sądzie

Spór prawny to częste zjawisko w nowoczesnym społeczeństwie i każda osoba ma prawo swoje interesy bronić w sądzie. Rozstrzygnięcie sporu w sądzie, to całość ściśle reglamentowanych procedur, dlatego potrzebuje odpowiedniej wiedzy i dużego doświadczenia. Jakość działalności adwokata jest bardzo ważnym elementem, powodującym końcowy rezultat rozstrzygnięcia sporu sądowego. Adwokaci naszej kancelarii wyróżniają się szerokim doświadczeniem reprezentując interesy klientów w cywilnych, karnych i administracyjnych sprawach we wszystkich instancjach sądowych.

3. Sporządzanie umów i innych dokumentów prawnych

W ogólnym znaczeniu umowy są formą wyrazu społecznych stosunków i w jeden lub w inny sposób są związane ze stosunkami umownymi. Dlatego jest ważne, aby umowy były sporządzane precyzyjnie i z dużą odpowiedzialnością. Chcąc zapobiec możliwym konfliktom w przyszłości, sporządzając umowy lub inne dokumenty prawne należy korzystać z pomocy fachowego prawnika. Kancelaria adwokacka posiada ogromne doświadczenie w sporządzaniu różnych dokumentów prawnych, zaczynając od zwykłych skarg dla instytucji administracji publicznej i zakańczając najtrudniejszymi umowami.Tags: O firmie